Книга «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» Код ABX2366

 • 220грн.
 • Описание

  «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» — це автобіографічна історія життя немоногамної сім’ї. В цій книзі авторка розказує про свій багаторічний досвід поліаморного шлюбу. Про відносини із чоловіком, коханцями і коханками. Про секс та почуття, про вірність та зраду, про те як легко втратити себе, та про зворотню сторону сексу. Так, в книзі багато відвертих сцен. Але ще більше — чесних почуттів. 
  Книга, котру не брали в роботу видавництва. Від співпраці відмовлялись типографії.  Вона, викликала інтерес, але лякала відвертістю і тематикою.

  Не дивлячись на кількість відвертих сцен, ця книга не про секс. Тут про живі почуття жінки, котра вміє кохати. На сторінках книги можна зустріти все: любов, почуття, відносини, підтримку, заборонений секс, біль, ризик… «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців. 18+» — це книга, в якій читач зустрічається зі своїми прихованими бажаннями. Книга, котра викликає злість, роздратування, здивування, збудження, сором, осудження і прийняття себе. Ця книга розхитує звичні границі дозволеного і будить внутрішній діалог.

  Компания Ловеласка: товары от официального импортера для продажи в Украине. Гарантия на весь модельный ряд, работаем исключительно в соответствии с законодательством. Покупая у нас, вы можете быть уверены в защите личных данных и анонимности. На все товары в нашем онлайн каталоге есть обязательные сертификаты. Вы приобретаете абсолютно оригинальный и новый продукт. Товар вы получаете в непрозрачной таре, без каких-либо пометок или опознавательных знаков. В роли отправителя указывается частное лицо.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Написать отзыв
  Имя
  E-mail
  Отзыв
  Рейтинг